Latest Football Media

“PO NORMAL QË I THEJ SENET UNË” – ‘ESKALON’ NASIM HARADINAJ, E THYEN XHAMIN NË EMISION

Një debat i ‘nxehtë është bërë sonte në RTV Dukagjini për temën e Luftës se Kosovës dhe zhvillimeve të fundit politike në vend.

Ajo që ka rënë në sy është se gjatë debatit, i ftuari Nasim Haradinaj, e ka thyer xhamin e tavolinës.

“Po normal që i thej senet unë, çka kujtove ti”, ka deklaruar Haradinaj pas këtij incidenti.

Momentin ‘epik’ e gjeni në emisionin e mëposhtëm në minutën 55:30.

Debat Plus me Ermal Pandurin – Gjykimi i Luftës – 03.10.2019

Gjykimi i Luftës Hisen Berisha – Ish komandant i KosharësDaut Haradinaj – Ish komandant i UÇK-sëGani Geci – Ish pjesëtar i UÇK-sëNasim Haradinaj – Ish komandant i UÇK-sëMilaim Zeka – Gazetar gjatë luftës

Posted by Insajderi on Thursday, October 3, 2019

(C) – Të drejtat autoriale për këtë postim i ka @Insajderi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *